5 naudingi patarimai, kaip išsirinkti vairavimo mokyklą Vilniuje

Vairavimo mokykla mus paruošia vairavimo egzaminui, todėl rinktis reikia atidžiai. Kai kurie kreipiasi bet kur pagal netinkamus kriterijus, pavyzdžiui, renkantis vien tik pagal kainą. Deja, bet tokiais atvejais paskui tenka ne tik graužti nagus neišlaikius egzamino, bet ir ieškoti instruktorių, kurie sutiktų teikti papildomas pamokas. Sakoma, jog taupūs moka dukart brangiau, nei tie, kurie netaupo. Matyt, toks posakis nėra iš piršto laužtas. Jeigu norite, kad vairavimo mokykla Vilniuje jums ne tik suteiktų žinias, bet ir įgūdžius, tuomet rinkitės vairavimo mokyklą atidžiai.

Mokyklos aikštelė

Lokacija – vienas svarbiausių dalykų. Su tuo net nereikia ginčytis. Nei vienas nenorėtų keliauti į vairavimo mokyklą keliais autobusais ar troleibusais. Tačiau nepamirškite, kad teorija nėra vienintelis dalykas, ką reikės mokytis vairavimo mokykloje. Sekantis dalykas – vairavimo praktika. Dėl to siūlome pasidomėti ne tik vairavimo mokyklos lokacija, bet ir nepamiršti aikštelės. Pasidomėkite ne tik vairavimo mokyklos aikštelės adresu, bet ir kitais dalykais. Ar vairavimo mokyklos aikštelė turi visas reikiamas kliūtis? Tai vienas iš svarbesnių dalykų, į kuriuos turite atsižvelgti prieš išsirinkdami.

Papildomos pamokos

Išlaikyti egzaminą iš pirmo karto nori daugelis, tačiau ne kiekvienam pasiseka. Todėl iš karto pasidomėkite, ar vairavimo mokykloje teikiamos papildomos pamokos bei kokia jų kaina. Kai kurios mokyklos siūlo savo mokiniams pigesnes papildomų pamokų kainas. Tokiais atvejais apsimoka pasirinkti būtent tą mokyklą, kuri leistų papildomai mokytis pigiau.

Instruktorius

Nepamirškite, kad svarbi ne tik vairavimo mokyklos reputacija, bet ir instruktoriaus. Pasidomėkite, kokie instruktoriai dirba pasirinktoje vairavimo mokykloje bei kokia jų patirtis. Tam tikrais atvejais neverta rinktis vairavimo mokyklų ne dėl to, kad jos neturi reikiamos aikštelės ar siūlo brangias kainas, bet dėl kitos priežasties – jų instruktoriai nepatyrę.

Kaina

Net neverta kalbėti apie tai, kad kaina nėra svarbiausias kriterijus, tai savaime akivaizdu. Tačiau nors kaina nėra esminis kriterijus renkantis vairavimo mokyklą Vilniuje, į ją šiek teik atsižvelgti vis tiek reikia. Nereikia rinktis vairavimo mokyklos, kuri siūlo perpus pigesnes kainas, tokiais atvejais akivaizdu, kad kažkas ne taip, kaip turi būti.

Nuojauta

Na, ir galiausiai, pasikliaukite nuojauta. Jeigu jaučiate, kad pasirinkta vairavimo mokykla tiesiog jums netinka, ieškokite kitos. Juk galiausiai jums teks joje keletą mėnesių mokytis.