Ką dovanoti mamai gimtadienio progą?

Mamos gimtadienis – ypatinga ir be galo svarbi šventė. Juk tai pats brangiausias žmogus gyvenime. Tad natūralu, kad norisi šia proga mama pradžiuginti jos trokštama dovana. Kad gimtadienio sveikinimai mamai būtų ne tik nuoširdūs, bet ir lydimi puikių dovanų, pateikiame Jums keletą dovanų idėjų. Tikimės, jog tai Jums padės išrinkti pačią nuostabiausią dovaną.

Dovanų kuponas grožio procedūroms. Gavusi tokią dovaną, Jūsų mama neabejotinai apsidžiaugs, nes visos moterys mėgsta gražintis, rūpintis savo išvaizda. O bėgant metams tai tampa ypač aktualu.

Kvepalai – nemirštanti klasika. Su tokia dovana niekada neprašausite. Juk moteris be kvepalų šiais laikais neįsivaizduojama. Kiekviena jų turi ne vienus, skirtingoms progoms. Tad pasinaudokite proga papildyti mylimos mamos kvepalų kolekciją nauju kvapu.

Pėdų masažuoklis bus praktiška dovana veikliai mamai, kurios dienotvarkė suplanuota minučių tikslumu. Šis masažoklis atpalaiduos pavargusias kojas po sunkios darbo dienos ir taps mažu mamos SPA ritual namuose.

Kosmetikos rinkinys. Jų moterims niekada nebūna per daug. Juk visos norime išlikti gražios nesvarbu, kokio amžiaus būtume. Lūpdažis, blakstienų tušas, makiažo pagrindas , pudra ar kitos priemonės – sukomplektuokite pagal individualius poreikius. Juk būtent Jūs geriausiai pažįstate savo mamą.

Gimimo datos paveikslas. Ar žinote, kaip buvo išsidėstę žvaigždės tuo metu, kai gimė Jūsų mama? Galbūt net ir ji pati nežino. Tad nustebinkite mamą tokiu įdomiu ir netradiciniu paveikslu. Tai yra labai prasminga, individualizuota dovana, kuri nustebis bei pradžiugins.

Jaukus, minkštas pledas primins mamai apie Jus kiekvieną vėsų vakarą, kai juo apsigaubs. Pledų pasirinkimas yra didelis, todėl tikrai rasite patinkantį ir tinkantį prie mamos namų interjero.

Belaidis įkroviklis bus tobula dovana veikliai ir nuolat skubančiai mamai. Ji galės pasikrauti išmanųjį telefoną ar kitą mobilųjį įrenginį bet kur. Nereikės ieškoti elektros šaltinio.

Dovanų kuponas yra pati populiariausia dovana, nes jis suteikia gavėjui pasirinkimo laisvę įsigyti tai, ko labiausiai norisi. Galite padovanoti mamos mėgstamos kosmetikos parduotuvės čekį, dovanų čekį papuošalams ar drabužiams įsigyti ir pan. Pasirinkimo laisvė iš tiesų didelė.

Taigi, šiame straipsnyje pasiūlėme kelias dovanų idėjas mamai gimtadienio proga. Tegul gimtadienio sveikinimai mamai būna patys nuoširdžiausi, o dovanos pradžiugina ir nustebina.