Kas svarbiausia, norint kad veido kremas duotų patį geriausią efektą?

Dažnas mano, kad veido odos efektyvumas priklauso tik nuo jo sudėties. Tačiau, kad būtų gaunamas kuo didesnis efektas, reikalinga ne tik tinkama sudėtis, bet ir dar daug kitų kriterijų. Tad, kad būtų aiškiau, šiame straipsnyje plačiau papasakosime, į ką dar svarbu atkreipti dėmesį, kad kremo nauda būtų kaip įmanoma didesnė.

Labai svarbu žinoti, kaip tinkamai tepti veido kremą

Kai kuriems gali atrodyti, kad nėra svarbu, kaip veido kremas yra tepamas. Tačiau pats tepimo procesas turi nemažą įtaką veido odos būklei, tad jis turėtų būti tepamas pagal tam tikras taisykles:

  • turbūt viena iš svarbiausių taisyklių yra ta, kad jis turi būti tepamas ant švarios veido odos. Jeigu jis bus tepamas ant nešvarios, tuomet oda užsikimš, gali atsirasti įvairūs bėrimai ir kitos veido problemos.
  • kremas turi būti tepamas švelniai, naudojant pirštų pagalvėles. Kadangi veido oda yra jautri, kad jos nepažeisti ir netampyti, veido kremas turėtų būti tepamas kaip įmanoma švelniau, stipriai nespaudžiant odos. Geriausia jį į odą įtrinti sukamaisiais judesiais.
  • geriausia pradėti tepti nuo kaktos srities ir taip po truputį eiti žemyn. Kremo tepimas neturi būti atliekamas paskubomis, todėl reikia turėti bent keliolika laisvų minučių.

Vienas veido kremas netinka visai veido zonai

Labai dažna daroma klaida yra ta, kad visoms veido sritims yra naudojamas tik vienas kremas ir ilgainiui yra stebimasi, kad odos būklė pablogėjo. Paakių oda yra dar jautresnė, nei kad veido, tad jai turėtų būti skiriamas atskiras dėmesys. Jokiu būdu įprasto veido kremo nereikėtų tepti paakių odos. Šiai zonai reikėtų įsigyti specialų kremą, kuris tinkai šitai vietai. Tepant įprastu kremu, toje zonoje gali papilkėti oda, be to, šioje vietoje kur kas greičiau gali atsirasti raukšlės.

Iš odos būklės galima matyti, koks kremas yra reikalingas

Dar vienas niuansas, kurį reikia žinoti yra tas, kad pati veido oda gali pasakyti, kokių medžiagų, mineralų ar kitų ingredientų jai trūksta. Labai dažnai moterys naudoja vieną ir tą patį kremą, nes mano, kad būtent jis geriausia padeda veido odai. Tačiau laikui bėgant, gali atsirasti ir kitos odos problemos, todėl ir kremas turėtų būti keičiamas kitu. Jeigu matote, kad veido oda yra papilkėjusi, vadinasi jai trūksta vitamino C. Tad tokiu atveju, reikia rinktis veido kremą, kuris savyje turi nemažai šios medžiagos. Jeigu oda staiga tapo sausa, šerpetojanti ir labai dažnai jaučiamas nemalonus tempimo jausmas, vadinasi, tokią odą reikia gausiai maitinti ir jai suteikti pakankamai drėgmės ir daug naudingų mineralų. Tai lengviausia padaryti, naudojant veido kremą, kuriame yra gausų įvairių aliejų.

Literatūra paruošta pagal https://babor-spa.lt/produkto-kategorija/veidas/veido-kremas/