Kokius aksesuarus pasirinkti vonios kambariui?

Interjero detalės ne tik paverčia vonią jaukesne, bet ir modernesne. Na, bent jau tuomet, kai jos tinkamai parinktos. Leiskite sau pasirinkti vonios aksesuarus, kurie kambariui suteiks gaivumo. Siūlome atkreipti dėmesį į šiuos gaminius.

Muilinės

Vienas iš būtiniausių gaminių – muilinė. Nepaisant to, jog šis gaminys neatrodo pats svarbiausias, tiesą sakant, greitai pajusite, kad be muilinės – vonia ne tik nehigieniška, bet ir jūsų kūnas gali greitai patirti odos problemas. Nereikia laikyti muilo nei ant vonios, nei ant lentynėlės, jo vieta – muilinėje.

Dantų šepetėlių indeliai

Kaip ir muilas, taip ir dantų šepetėlis turi turėti savo vietą. Tačiau ji nėra šalia muilo. Dantų šepetėliams reikia pirkti atskirus indelius, kur jiems ir vieta.

Rankšluosčiai

Po karšto dušo dažnai būna labai šalta kambaryje, todėl iš karto norisi įkristi į minkštą chalatą. Tačiau prieš tai reikia nušluostyti šlapią kūną. Tam jums pravers rankšluostis. Visgi apie tai turbūt net kalbėti neverta. Greičiausiai neatrastume vonios, kur nepakabintas rankšluostis.

Kilimėliai

Minkšta turi būti ne tik jūsų kūnui, bet ir pėdutėms, kurios, žinoma, irgi yra kūno dalis. Jei norite, kad nereikėtų susidurti su šlapimo pūslės ligomis, nešaldykite pėdų ant šaltų plytelių.

Skalbinių krepšiai

Na, o skalbiniams siūlome rinktis krepšį, kuris ne tik leis surūšiuoti rūbus, bet ir palaikys tvarką namuose. Pripažinkite, juk kartais numetate rūbą ten, kur nereikia, vien dėl to, kad jis vis tiek nešvarus. Visi taip darome iki tol, kol įsigyjame skalbinių krepšius.

Šiukšliadėžės

Pasirūpinti reikia ir šiukšlėmis, kurių vonioje būna labai daug. Panaudoti odos valymo tamponėliai, ausų krapštukai, tualetinis popierius ir kiti dalykai turi būti ne ant žemės ar lentynų, o šiukšliadėžėje. Tai padės palaikyti tvarką kambaryje.

Lentynėlės

Daiktai turi turėti savo vietą, todėl lentynėlės vonios kambaryje – būtinos. Tai jau ne vonios aksesuarai, o būtinas baldas.

Veidrodžiai

Na, o norint pamatyti save, reikia pasirinkti ir veidrodį. Tik ne bet kokį, o kokybišką, kad nereikėtų matyti iškreipto vaizdo ir išsigąsti.

Kabliukai

Nepamirškite kabliukų rankšluosčiams ir rūbams.