Nuo ko priklauso fejerverkų kaina?

Nuo ko priklauso fejerverkų kaina?

Fejerverkų kaina priklauso nuo fejerverkų rūšies, kiekio ir kokybės. Pavyzdžiui, maža raketa gali kainuoti mažiau nei 1 eurą, o didelis parodomasis fejerverkas gali kainuoti daugiau nei 1 000 eurų. Konkreti kaina taip pat priklauso nuo vietovės ar šalies, kurioje fejerverkai įsigyjami

Veiksniai kurie lemia fejerverkų kaina:

 • Fejerverko tipas (romėniška žvakė, tortas, vienas šūvis, artilerijos sviedinys ir pan.)
 • Fejerverko dydis
 • Fejerverko veikimo trukmė
 • Fejerverko keliamo triukšmo lygis
 • Kiek šūvių yra viename fejerverke
 • Fejerverko kokybė
 • Fejerverko prekės ženklas
 • Vieta (šalis), kurioje fejerverkai įsigyti

Pateiktas sąrašas nėra baigtinis, tačiau iš jo galima susidaryti bendrą vaizdą apie pagrindinius veiksnius, turinčius įtakos fejerverkų kainai. Jei žinote, kaip šį straipsnį papildyti – būtinai susisiekite su tinklapyje nurodytais kontaktais, būtume labai dėkingi.

Profesionalai paprastai fejerverkus perka didesniais kiekiais ir mažesnėmis kainomis nei privatūs asmenys. Taip yra todėl, kad jie naudojasi masto ekonomija ir gali derėtis su tiekėjais dėl geresnių kainų.

Pavieniai vartotojai paprastai fejerverkus perka mažmeninėje prekyboje kainomis, kurios paprastai yra didesnės už didmenines kainas. Fejerverkų kaina taip pat priklauso nuo metų laiko. Pavyzdžiui, Naujųjų metų išvakarėse ir per kitas šventes fejerverkai paprastai būna brangesni.

Perkant fejerverkus svarbu palyginti kainas ir rasti geriausią variantą. Tačiau taip pat svarbu įsitikinti, kad fejerverkai yra geros kokybės. Pigesni fejerverkai gali būti pavojingesni ir mažiau veiksmingi. Taip pat svarbu laikytis instrukcijų, kaip saugiai jais naudotis.

Patarimai kaip išvengti nelaimių:

 • Nebandykite patys pasigaminti fejerverkų
 • Būkite atsargūs elgdamiesi su fejerverkais
 • Nevartokite alkoholio prieš fejerverkus arba jų metu
 • Laikykitės pateiktų instrukcijų
 • Nematykite ir nemėtykite fejerverkų į žmones
 • Laikykitės saugaus atstumo nuo fejerverkų

Šios taisyklės yra svarbios Jūsų ir visų saugumui. Mėgaukitės fejerverkais atsakingai! Rinkitės tik patikimus gaminius iš oficialių pardavėjų. Venkite neaiškių pardavėjų skelbimų, kuriose gali būti parduodami pavojingi produktai.

Nemėginkite fejerverkų uždegti kuomet esate neblaivūs. Tai gali sukelti rimtų nelaimingų atsitikimų kurie gali baigtis itin skaudžiai.

Jei reikia pagalbos, nebijokite kreiptis pas pardavėjus. Ar ieškote vestuvinių, ar muzikinių fejerverkų – natūralu, jog gali kilti klausimų. Profesionalai yra tam, jog Jums padėtų.