Pėdų masažuoklis – išeitis nuo migrenos?

Po ilgos darbo dienos, lankymosi sporto salėje ir reikalų mieste, retas kuris atsisakytų atpalaiduojančio pėdų masažo. Tačiau ne visada lengva rasti laiko ir ne visi turi galimybę eiti pas masažuotoją. Inovatyvus elektrinis pėdų masažuoklis leidžia atsipalaiduoti ir naudotis pėdų masažo teikiama nauda sveikatai patogiai, savo namuose.

Ar pėdų masažuokliai naudingi sveikatai?

Pėdų masažas pagerina kraujotaką, o tai padeda išgyti ir palaiko sveikus raumenis bei audinius. Tai ypač svarbu, jei turite sveikatos problemų, kurios prisideda prie blogos kraujotakos arba nervų pažeidimo, tokių, kaip diabetas.

Kraujotaka

Nuolatinis keliavimas sukelia pėdų ir kulkšnių patinimą ar uždegimą. Tai susiaurina kraujotaką ir gali sukelti skausmą bei diskomfortą.

Naudojant elektrinį pėdų masažuoklį pagerėja kojų ir viso kūno kraujotaka. Geresnė kraujotaka veiksmingai sumažina patinimą ir uždegimą, nes kraujas galūnėse cirkuliuoja efektyviau. Geresnė kojų kraujotaka prisideda prie geresnės širdies ir kraujagyslių sistemos sveikatos, sumažindama spaudimą širdžiai ir leisdama jai mažiau dirbti.

Imuninė sistema

Elektriniai pėdų masažuokliai yra naudingi jūsų imuninei sistemai, padeda stimuliuoti limfinę sistemą ir pašalinti toksinus iš kūno. Masažuoklio naudojimas padeda didinti baltųjų kraujo kūnelių aktyvumą, kovoti su ligomis ir natūraliai sustiprinti imuninę sistemą.

Nuotaika

Elektriniai pėdų masažuokliai ne tik sumažina kortizolio kiekį, kuris gali sukelti stresą ar kitą neigiamą poveikį sveikatai, bet ir padeda atsipalaiduoti bei numalšinti skausmą. Kai naudojate elektrinį pėdų masažuoklį, jūsų kūnas išskiria endorfinus. Tai yra natūralūs hormonai, kurie, kaip įrodyta, pakelia nuotaikos lygį ir padeda sumažinti skausmą, perimdami skausmo receptorius organizme.

Migrena ir galvos skausmas

Atėjo laikas atsakyti į klausimą „ar elektriniai pėdų masažuokliai padeda kovojant su migrena ir kitais galvos skausmais?

Kai kurie tyrimai parodė, kad elektriniai pėdų masažuokliai gali stimuliuoti spaudimo taškus nuo migrenos kenčiantiems žmonėms. Šis gydymas vadinamas akupresūra ir gali būti atliktas naudojant elektrinį pėdų masažuoklį. Nors tyrimai atliekami aktyviai ir ženklai rodo, kad tai potencialiai veiksmingas migrenos gydymo metodas, vis dar reikia atlikti daugiau tyrimų. Bet kokiu atveju, elektrinis pėdų masažuoklis turi daug privalumų, todėl vertėtų jį išbandyti patiems.

Naudojimas

Naudodami elektrinį pėdų masažuoklį namuose galėsite juo mėgautis bet kada. Norėdami savo kūną išlaikyti geriausios formos, masažuoklį užtenka naudoti tik 3-4 kartus per savaitę 15-20 minučių per vieną seansą, tačiau galite juo mėgautis ir kasdien. Jei pajustumėte bet kokį skausmą ar diskomfortą, nebenaudokite masažuoklio. Svarbiausia jį naudoti saugiai ir tinkamai, taip sulauksite geriausių rezultatų!