Priežastys, kodėl neturėtumėte pirkti CBD iš užsienio

Ieškant prekių internete kartais kyla pagunda pirkti ne iš Lietuvos, o užsienio parduotuvių. Tačiau, ar saugu pirkti užsienio parduotuvėse CBD produktus? Atsakymas vienareikšmiškas – dažniausiai ne. Nors apsipirkti internetinėse parduotuvėse darosi vis saugiau, galima pastebėti, jog iki šiol vyksta apgavystės, todėl  jeigu turite galimybę apsipirkti Lietuvoje, neturėtumėte rizikuoti. Štai, keletas priežasčių, kodėl jokiu būdu nereikia pirkti CBD iš užsienio.

Nesaugu

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl neturėtumėte pirkti CBD iš užsienio yra ta, jog nežinosite nei ką perkate, nei apskritai, ar gausite prekę. Deja, bet pirkti iš užsienio visada rizikinga. Visiškai nesvarbu, ar perkate drabužį, ar CBD, galite gauti ne tai, ką užsisakėte. Deja, bet tokia jau ta interneto tikrovė. Jeigu norite prekę užsisakyti saugiai, tuomet siūlome rinkitis ne iš užsienio, o Lietuvos internetinių parduotuvių. Tokiu atveju net ir gavus netinkamą prekę, galėsite grąžinti bei susigrąžinti pinigus. Grąžinti prekę išlieka galimybė ir perkant iš užsienio, tačiau ne kiekvienas prekeivis bus geranoriškai nusiteikęs grąžinti pinigus. Tam tikrais atvejais neapsimoka grąžinti prekės dėl kitos priežasties – brangaus siuntimo.

Brangu

CBD pirkti iš užsienio brangu. Net ir tais atvejais, kai randate nemažą nuolaidą prekei, vis tiek reikės mokėti brangiai už prekės pristatymą. Todėl prieš pirkdami iš užsienio pagalvokite, ar tikrai verta mokėti papildomus pinigus tam, kad rizikuotumėte ir siųstumėte prekę iš nežinomo pardavėjo? Dažniausiai perkant iš užsienio lūkesčiai nepateisina rizikos. Todėl, jeigu norite pirkti saugiai, turėtumėte pamiršti internetines parduotuves iš užsienio, tuo labiau perkant CBD produktus.

Lietuvoje platus asortimentas

Na, ir paskutinė priežastis gana akivaizdi. Kam pirkti iš užsienio, kai galima įsigyti CBD Lietuvoje? Nors daugelis iki šiol mano, kad užsienyje galima rasti kur kas platesnį pasirinkimą, iš dalies galima sakyti, kad Lietuvoje taip pat yra nemažas prekių pasirinkimas. Be to, kiekvienais metais atsiranda vis daugiau CBD gaminių gamintojų ir pardavėjų, todėl pasirinkimas tampa platesnis kiekvienais metais.