Senos kino juostos – gali būti prikeliamos naujam gyvenimui

Ne tik muziejai, tačiau taip pat privatūs asmenys labai dažnai nori naujam gyvenimui prikelti senas kino juostas. Kodėl? Kadangi tai yra galimybė sustabdyti laiką ir tuo pačiu žiūrėti tuos įrašus, kurie metų eigoje gali paprasčiausiai išnykti.

Juolab, šiuo metu tokia paslauga kaip kino juostų perrašymas nėra brangi, tad net ir tokiu atveju, kai reikia sutvarkyti didelį įrašų kiekį – nebus sunku rasti specialistus, kurie viską padarys gana pigiai.

Paslaugų kainos ir akcijos

Kadangi šiuo metu kino juostų skenavimas yra tikrai gana dažna paslauga – tai džiugina, kadangi galima paslaugas gauti pigiau. Visada siūlome sekti akcijas, kurios dažniausiai suteikia galimybę ne tik mažiau sumokėti, tačiau taip pat ir daugiau gauti.

Galiausiai, šiuo metu visi patrauklūs pasiūlymai yra pateikti internete, tad kuo daugiau variantų bus atlyginta – tuo didesnė tikimybė, kad rasite tai, kas Jums tinka labiausiai.

Žiūrėti galima Jums labiausiai tinkamu būdu

Senos kino juostos gali būti peržiūrimos taip, kaip žmogui labiausiai tinka. Kadangi jos dažniausiai įrašomos mp4 formatu – tai leidžia žiūrėti jas ne tik per kompiuterį, tačiau ir TV. Tokiu atveju būdamas namuose ir žiūrėdamas senus filmus – galite tarsi keliauti laiku. O kai yra žinoma, kad žiūrima iš senos kino juostos, kuri kvepia nostalgija, žinoma, viskas tampa dar kur kas labiau malonu ir tuo pačiu įspūdinga.

Ne tik kino juostos?

Džiugu, kad šiuo metu specialistai teikia ne tik kino juostų perrašymo paslaugas. Galimas ir kasečių video prikėlimas naujam gyvenimui, taip pat – garso įrašų. Daugelis įmonių siūlo labai įvairius senų formatų prikėlimus antram gyvenimui, tad belieka rinktis tai, kas Jums labiausiai patinka ir kas atitinka poreikius turint konkrečias juostas, kasetes ir t.t.

Svarbiausia yra rasti gerus specialistus, kurie paslaugas teikia ne tik pigiai, tačiau ir garantuoja, kad bus maksimaliai išlaikoma kokybė. Išsami informacija: https://www.videoaudioskaitmeninimas.lt.